Новости проекта
Конкурс продлен! Принимайте участие!
Поздравляем с Днем учителя!
Отвечаем на ваши вопросы!
Домашнее задание на контроле!
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 2 человека

Специально - организованная деятельность


Спецыяльна – арганiзаваная дзейнасць на 2018/ 2019 навучальны год.

Панядзелак
3 - 4 г.
1. Дзіця і грамадства 09.30 –09.50
2. Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін 09.30- 09.50
3. Фiзiчная культура 10.30 – 10.50

4 - 5 г.
1. Дзіця і грамадства 09.30 –09.50
2.Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін 10.00 – 10.20
3. Фiзiчная культура 10.30 – 10.50

5 - 6 г.
1.Навучанне грамаце 09.30 – 09.50
2. Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін 10.00 – 10.20
3. Фiзiчная культура 10.30 – 10.50
Аўторак
3-4 г.
1.Элементарныя матэматычныя ўяўленні (0,5) 09.30- 09.50 ( рухомыя гульні)
2. Мастацтва (аплікацыя) 10.00 – 10.20
3. Фiзiчная культура 10.30 – 10.50

4 - 5 г.
1.Элементарныя матэматычныя ўяўленні 09.30- 09.50
2. Мастацтва ( аплікацыя - канструяванне) 10.00 – 10.20
3. Фiзiчная культура 10.30 – 10.50
5 - 6 г.
1. Элементарныя матэматычныя ўяўленні 09.30- 09.50
2. Мастацтва ( аплікацыя - канструяванне) 10.00 – 10.20
3.Фiзiчная культура 10.30 – 10.50
Серада
3 - 4 г.
1. Мастацтва ( музыка) 09.30- 09.50
2. Дзіця і грамадства 10.00 –10.20
3. Мастацтва ( маляванне) 10.00 – 10.20
4 - 5 г.
1. Мастацтва ( музыка) 09.30- 09.50
2. Дзіця і грамадства 10.00 –10.20
3.Мастацтва (маляванне) 10.30 –10.50
5 - 6 г.
1. Мастацтва ( музыка) 09.30 - 09.50
2. Дзіця і грамадства 10.00 – 10.20
3. Мастацтва ( маляванне) 10.30 – 10.50
Чацвер
3 - 4 г.
1. Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін 09.30 - 09.50
2. Мастацтва (музыка) 10.00 – 10.20
3.Фiзiчная культура 10.30 – 10.50

4 - 5 г.
1. Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін 09.30- 09.50
2. Мастацтва (музыка) 10.00 – 10.20
3.Фiзiчная культура 10.30 – 10.50

5 - 6 г.
1. Развіццё маўлення і культура маўленчых зносін 09.30- 09.50
2. Мастацтва (музыка) 10.00 – 10.20
3. Фiзiчная культура 10.30 – 10.50
Пятнiца
3 - 4 г.
1. Дзіця і прырода (0,5) 10.30 – 10.50 (рухомыя гульні)
2. Мастацтва (лепка) 10.00 – 10.20
3. Рухомыя гульні

4 - 5 г.
1.Дзіця і прырода. 09.30- 09.50
2. Мастацтва ( лепка). 10.00 – 10.20
3. Фiзiчная культура. 10.30 – 10.50

5 - 6 г.
1. Дзіця і прырода 09.30- 09.50
2. Мастацтва ( лепка) 10.00 – 10.20
3. Фiзiчная культура 10.30 – 10.50